Eğitim

1 Milyon İstihdam Projesi – BTK Akademi Hakkında

Bilgi teknolojileri alanında kariyer sahibi olmanız için 1 Milyon İstihdam Projesinin sunduğu imkanlar ücretsiz sunuluyor. Şimdi BTK Akademi hakkında özet olarak bilgi verelim.

https://1milyonistihdam.hmb.gov.tr/kariyer-rehberi bağlantısından Kariyer Rehberini inceleyerek seçeceğiniz kariyer yolundaki eğitimlere tıklayıp BTK Akademi’deki eğitimleri almaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca BTK Akademi‘deki eğitimleri izlemen için İnternet Servis Sağlayıcılarının 6GB hediyesinden yararlanabilirsin. 

Bilgi teknolojileri alanında iyi bir kariyer yapmak istiyor musun? Öyleyse 1 Milyon İstihdam Sistemi üzerinden özgeçmişini detaylı bir şekilde hemen doldur. BTK Akademi üzerinden tamamlayacağın tüm eğitimler yakın zamanda otomatik olarak özgeçmişine yansıyacak. Daha sonra sistemi kullanmaya başlayacak işverenlerin özgeçmiş aramalarında aldığın bu eğitimler özgeçmişinde görüntülenebilecek.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili web sitesine ulaşabilirsin. 1 Milyon İstihdam web sitesinin sağ üst köşesindeki giriş linkine tıklayıp sisteme giriş yapabilirsin. Sonra özgeçmişini doldurmaya ve eğitimleri almaya başlayabilirsin. 

BTK Akademi eğitimler

1 Milyon İstihdam Projesi Web Sitesi: https://1milyonistihdam.hmb.gov.tr/

Ayrıca BTK Akademi hakkında haberler, tüm eğitimler ve dokümanlar için bakınız: https://www.btkakademi.gov.tr/portal/

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et