2022-2023 BTR Yıllık Çalışma Planı

FP-BTR (Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği) Yıllık Çalışma Planı hazırlarken daha önceki yıllarda kullandığım planı güncelledim. Zaten her yıl yaptığımız çalışmaların çoğu aynı olduğu için ufak güncellemeler yapılabilir.

Fatih Projesi BTR Yıllık Çalışma Planı hazırlarken plana özel gün ve kutlamalarda görevli öğretmenlere yardımcı olunması ve BT sınıfında yapılması gerekenler hakkında maddeler ekledim. Yıllık çalışma planını ay bazında hazırladım. Dönemlere bölmeden tek bir döküman olarak yıllık plan olarak çıktısını aldım. Siz de öyle yapabilirsiniz. Fakat isteyen 1. dönem ve 2. dönem olmak üzere iki ayrı döküman olarak düzenleyebilir ve çıktısını alabilir.

Yıllık çalışma planını, kendinize göre değiştirip kullanabilirsiniz. Eksik gördüğünüz yerlerde yıl içerisinde yapacağınız faaliyetlere göre kendi eklemelerinizi yapabilirsiniz. Dökümanı Word belgesi olarak paylaştığım için kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

2022-2023 BTR Yıllık Çalışma Planı indir

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: