Internet 25 Kasım 2013

Bağımlılık Yapan Happy Farm Çiftlik Oyunu

Akıllı cep telefonunuzda oynayabileceğiniz hatta bağımlılık yapabilecek bir çiftlik oyunu olan Happy Farm, çiftlik oyunları için bir esin kaynağı kanısındayım. Bizzat kendim oynadım ve hala da oynuyorum. Oyun senaryosu, işlevleri oldukça sürükleyici diye düşünüyorum. Siz çiflik işlerinizi yaparken arkadaşlarınızla beraber hayvanları toplayabilir, bitki ve ekinleri yetiştirebilirsiniz.

Facebook ve cep telefonlarında zirveyi gören çiftlik oyunlarından biri olan Happy Farm, daha geniş çiftlik alanı ve daha fazla evcil hayvan ile tamamen yeni çiftlik deneyimleri elde edebileceğiniz bir oyundur.

Oyun tamamen ücrfetsiz. Facebook girişi yapıp arkadaşlarınız ile birlikte oynama imkanı da sunuyor. Oyunu oynamak için internet bağlantısı ve akıllı cep telefonu sahibi iseniz hemen oyunu yükleyin ve oynayın.

Ekran Görüntüleri:

happy farm ciftlik oyunu

happy farm ciftlik oyunu-2

Happy Farm indir

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap