Genel

Yurtiçi Kargo Android Uygulaması

\"yurtiçiKargo taşımacılığı sektöründe lider firmalardan biri olan Yurtiçi Kargo’nun android uygulamasını indirip kargonuzu takip etmek için kullanabilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulama, Yurtiçi Kargo hizmetlerinin çoğunu size online sunuyor. Artık kargo takibi ve gönderimi parmaklarınızın ucunda…

Yurtiçi Kargo android uygulamasını indirdikten sonra sizi \”Giriş\” ekranı karşılıyor. Burada tüm gönderilerinizin ve önceki işlemlerinizin güncel bilgilerine, Yurtiçi Kargo’dan size özel kampanya, duyuru ve ipuçlarına ulaşabiliyorsunuz.

\”Gönderi Yap\” seçeneği ile kargonuzu gelip adresinizden alınmasını isteyebiliyorsunuz. Bulunduğunuz yere en yakın şubeleri sorgulayarak aynı fırsatlarla gönderim için şubelere kendiniz de teslim edebilirsiniz. Harita üzerinde konum bilgisi, şube iletişim bilgileri, kullanılabilir standart ve ekspres hizmetlerin başlangıç-bitiş saatleri, bulunduğunuz yere rota çizdirme gibi birçok hizmet yer alıyor.

KARGOM NEREDE

Kendi veya arkadaşlarınızın gönderilerini Gönderi Kodu, Fatura No ve Ambar Tesellüm No gibi değişik alternatiflerde sorgulayabilir, kargonun hangi aşamada olduğu, teslim edildiyse kime, hangi tarih ve saatte yapıldığı gibi tüm bilgileri sorgulayabilir ve takip edebilirsiniz. Android aracılığı ile yaptığınız gönderileriniz için bu bilgiler sizin sorgulamanıza gerek kalmadan tüm detayları ile gösterilmektedir.

\"indir\"

\"Yurtici \"Yurtici

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın