Fatih Projesi 2. Faz Etkileşimli Tahta İmaj Dosyası

Fatih Projesi kapsamında kurulan ve kurulumu devam eden 2. Faz Etkileşimli Tahtalar (Windows 10) için MEB’in geliştirdiği projelerde kullanılan yazılımlar ile sınıf içerisinde kullanılabilecek güncel yazılımları içeren yeni sistem görüntüsü (imaj dosyası) hazırlanmıştır. Bu kapsamda etkileşimli tahtalar için daha sonradan isteğe bağlı yüklenecek olan dosyalara da gereke kalmamış ve gerekli yazılımlar bu imaj dosyası ile birlikte kurulmaktadır.

Sistem görüntüsünü (imaj dosyası) indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

  • Linkler uyarı üzerine kaldırılmıştır.

NOT: Bu dosya ile  kurulum yapacağınız bilgisayarın harddiski otomatik olarak tamamen formatlanıp yeni sisteme göre şekillenecek. USB belleği takmadan önce bilgisayarda önemli bir veri olmadığından emin olun.

Güncel NOT: 2. Faz Etkileşimli Tahta imaj dosyasını isteyenler, yorum kısmına sürekli kullandıkları e-posta adresi ile yazsın. Dosya paylaşım linkini e-posta adresinize göndereyim.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Fatih Projesi 2. Faz Etkileşimli Tahta İmaj Dosyası” için 14 yorum

  1. Link çalışmıyor. akıllı tahta iso formatında imaj dosyası lazım.yükleyebilir misiniz

  2. bu linki ben kapattım hocam. sebebi yasal problem var . yasal sıkıntılara beraber maruz kalmamak için size zahmet linki silebilimisiniz?

  3. Hocam link için erişim iznini ne zaman vereceksin.Şimdiden teşekkürler..

  4. Merhaba Tunahan,
    Mersin MEM ‘in hazırladığı imaj dosyası linklerini yeniledim. Yeni linkten indirip kullanmanızı öneririm.

  5. Hocam admin şifresini buradan veya epostama gönderir misiniz ? Teşekkürler.

Yorum Yap