Yazılım

Yazılım Kapıcısı Kullanın

\"system_security_guard\"Bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımların bulaştığını düşünüyorsanız Görev Yöneticisi\’ni kullanarak nelerin o an çalışır durumda olduğunu görebilirsiniz, fakat System Security Guard gibi bir yazılım kullanmadığınız sürece listedeki hangi programın meşru olduğunu, hangisinin olmadığını kolayca bilemezsiniz.

İstemediğiniz bir şeyin bilgisayarınızda çalışmasına izin vermeyin. System Security Guard nelerin orada olmaması gerektiğini biliyor ve onları yok etmenize yardım ediyor.

Bu yazılımı bilgisayarınıza yüklemenin ardından “Securitycheck” komutuna tıkladığınızda uygulama, çalışan programlara göz atacak ve çevrimiçi veritabanına bağlanarak potansiyel tehlikeleri işaretleyecektir. Kötü bir şeyi bulmak tam bir çözüm değil ama yine de kötü amaçlı programları tespit etmek için kullanışlı bir yöntem.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et