Windows

Tüm Programları Aynı Anda Kurun (Ücretsiz)

Format sonrası bilgisayarınıza tüm programları aynı anda kurma ve güncelleme yapmak ister miydiniz? Aynı anda çoklu program kurma sayesinde zamandan tasarruf yapmak harika olurdu değil mi? Cevabı bu yazıda. Bahse girerim bana çok dua edeceksiniz. Çünkü sizi harika bir araç ile tanıştıracağım: Ninite.

Araç çubuğu yok! Sonraki tıklama yok! Sadece uygulamalarınızı seçin ve tıklayın. Üstelik güncellemeleri izlemek zorunda değilsiniz. Bunun için botlar var ve bunu yapıyor. Ninite, birçok uygulama yükleme ve yükseltme görevini otomatikleştiriyor. Windows 10, 8.x, 7 ve eşdeğer sürümlerde çalışıyor. Binlerce ünlü kuruluş ise bu aracı kullanıyor. Peki tüm programları aynı anda kurma nasıl yapılır?

Tüm Programlarınızı Aynı Anda Kurun ve Güncelleyin

Windows için tek tek program kurmak yerine programları seçerek özel kurulum paketi yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle Ninite web sitesine gidin. İstediğiniz uygulamaları işaretleyin. Size özel yükleyicinizi/güncelleyicinizi indirmek için “Get Your Ninite” düğmesine tıklayın ve çalıştırın. Hepsi bu kadar!

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et