istanbul escort

Öğrencilere Bedava Windows 8.1

Microsoft’un dev kampanyalarından biri ile tanıştıracağım: Microsoft Dream Spark. Bu hizmet aracılığı ile Microsoft, öğrencileri bedava Windows 8.1 Pro sahibi yapıyor. Bunun için sadece üniversite öğrencisi olmak yeterli.

Nasıl Bedava Windows 8.1 Pro Sahibi Olabilirsiniz?

İlk olarak üniversite öğrencisi olma şartını barındırmalısınız. Tek ve temel şart budur.

Sonrasında üniversitenizin size verdiği sonu edu.tr uzantılı e-posta adresi ile Microsoft Dream Spark’a onaylatmanız gerekiyor. Daha sonra e-posta adresinize doğrulama kodu gönderilecek. Bu doğrulama kodu ile e-posta adresinin size ait olduğunu ispatlamış olacaksınız.

Doğrula işlemi ile e-posta adresinize bir anahtar kodu gönderiliyor. Kaçak sisteminiz kurulu olsa bile anahtar kodu girdiğiniz zaman sisteminiz orijinal oluyor.

Dream Spark’tan bedava Windows 8.1 Pro almak için yukarıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor. Bunun yasal Windows 8.1’den hiçbir farkı yoktur. Sistem yazılımınız orjinal olacaktır. Ayrıca bu yöntemle aldığınız Windows 8.1 kalıcıdır. Süresizdir.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Sinema ve doğa gezileri en sevdiği hobileri.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir