Yazılım

Türkçe PDF Dönüştürücü Çevrimiçi Aracı: doPDF

dopdf

Web 2.0 araçları kullanarak çevrimiçi türkçe pdf dönüştürücü aracı ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bunlardan biri doPDF. Kişisel ve kurumsal kullanımlar için ücretsiz olarak sunuluyor.

doPDF, bir Türkçe PDF dönüştürücü web 2.0 aracıdır. Herhangi bir uygulamada “Yazdır” komutunu kullanarak karşınıza gelecek olan yazdırma penceresinde, doPDF sanal yazıcısını seçerek, kolay ve anında belgenizi PDF‘e dönüştürebilirsiniz. doPDF, adından da anlaşılacağı gibi, PDF dosyaları oluşturan ücretsiz bir PDF yazıcıdır. Programı kurun. Sonra her türlü yazdırılabilir belgeyi PDF dosyalarına dönüştürün. PDF’nizin oluşturulması için belgeyle ilgili herhangi bir Windows uygulamasından “Yazdır” düğmesine tıklayın.

doPDF kendisini sanal bir PDF yazıcı sürücüsü olarak yükler.

Microsoft Word, Excel, Powerpoint gibi uygulamalarında, e-postalarınızda, önemli bilgi içerdiğini düşündüğünüz web sayfalarında yani “Yazdır” komutunu kullanabileceğiniz her uygulamada kullanabilirsiniz. Bu uygulama, 64-bit desteği de sağlıyor.

doPDF, artık Türkçe ve Türkçe karakterleri sorunsuz yazdırıyor. Kendim kullandığım için memnunum. Sizlere de öneriyorum.

türkçe pdf dönüştürücü

DoPDF’yi kullanarak iki şekilde PDF’ye dönüştürebilirsiniz

1 Sanal yazıcı sürücüsü doPDF aracılığıyla PDF olarak yazdırın. Bunu tam olarak normal bir yazıcıya çıktı gönderdiğiniz gibi yaparsınız, sadece sonuç basılı bir kağıt parçası değil, bir PDF dosyası olacaktır.

2 DoPDF başlangıç penceresini kullanma. doPDF, bir dönüştürme sihirbazını başlatmak için bir çalıştırılabilir dosyaya (başlangıç program grubundan erişilebilir) sahiptir.

RAR şifre: bulanca

Son versiyonu indirmek için buraya tıklayın.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et