Yazılım

Office 2013 Önizleme Sürümü Yayınlandı

\"office

Microsoft, yeni Office sürümü olan Office 2013\’ü resmen tanıttı.

Office 2013 yayınlanarak kullanıcıların deneyimine sunuldu. Sizde Office 2013\’ü indirerek deneyebilir, yeni gelişmiş özellikleri ile birlikte en güncel Office uygulamalarını kullanabilirsiniz. Sunulan önizleme sürümünde Access, Excel, InfoPath, Lync, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher ve Word programlarını bulabilirsiniz.

Microsoft, Windows 8 cihazlar üzerindeki en iyi deneyimin Ofis 2013 ile gerçekleşeceğini iddia ediyor. Belgeleriniz ve ayarlarınız ise bulut da Office ile birlikte dolaşıyor. Hesabınızda oturum açıp istediğiniz yerde, Office uygulamaları, belgeler ve kişisel ayarlarınızı orada bıraktığınız gibi devam edebilirsiniz.

SkyDrive veya SharePoint de çalışmanızı çevrimiçi kaydedebilirsiniz. Birden fazla e-posta hesabını, Facebook güncellemeleri, LinkedIn ve Outlook ile tek bir yerde tüm beslemeleri görüntüleyebilirsiniz.

Office 2013 Kullanıcı Önizleme Sürümü
http://youtu.be/J-3uK2bRNnE

İşte Office 2013! İndirin!

http://www.microsoft.com/office/preview/en

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et