Gelişmiş CD Yazdırma Programı

\"nero\"Bilgisayardaki dosyaları CD, DVD veya Blu-ray disklere yazmak için CD-DVD yazma programları kullanırız. Bu konuda birçok program indirme sitelerinde mevcut. Bunlar arasında en çok kullanılan ise Nero. Bu yazılım, kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlıyor.

Nero bir CD yazdırma programı olsa da yeni sürümü Nero 11 ile medya dosyalarını yönetme özelliği ile geniş perspektifli bir program haline geldi.

Nero programı ile müzik, resim ve video dosyalarını düzenleyebilir, format değiştirebilir ve CD/DVD yazdırma işlemleri yapabilirsiniz.

NERO Araçları:

Nero MediaBrowser

Nero ile proje oluşturmanızı sağlayan yardım bir araç olan MediaBrowser ile müzik, resim ve video dosyaları ile gelişmiş projeler oluşturabilirsiniz

Video Editörü

Video dosyalarında düzenlemeler yapabilmenizi sağlayan Nero Video Editörü ile videolarınızı baştan yaratabilirsiniz.

Nero LIVEBackup

Nero LIVEBackup video, resim  gibi medya dosyalarınızı yedeklemenize yardımcı olan bir araçtır. LIVEBackup’ı otomatik yedek alması için ayarlayabileceğiniz gibbi manuel olarak da kullanabilirsiniz.

Nero İndir

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın