GenelYazılım

Oyun Hilesi mi Arıyorsunuz?

\"cheat-engine\"Oyun sektörü o kadar gelişti ki binbir çeşit oyun var ve oyunseverler sabırsızlıkla ve hırsla oyunlarda en iyi olmayı amaçlıyor. Bunun içinde çeşitli oyun hilelerine başvurabiliyor. Tam bu noktada açık kaynak kodlu bir yazılım imdada yetişiyor.

Programın adı, Cheat Engine. Bir oyun modifiye aracı. Hile yapmak için kullanabileceğiniz bir oyun hile programı olup Windows altında çalıştırdığınız oyunlar üzerinde değişiklikler yapabilir, isteğinize göre oyun özellikleri belirleyebilir ve oyunları zorlaştırabilir ya da kolaylaştırabilirsiniz.

Cheat Engine ile tarayıcı oyunlarında, Flash oyunlarda, FarmVille gibi Facebook uygulamalarında ve normal uygulamalarda hile yapabilir, hatta hataları ve sorunları bile düzeltebilirsiniz. Bunun için örneğin; bir oyunaçıyosunuz, sonra Cheat Engine program ekranında sol üstteki dosya resminden oyunu seçiyorsunuz.

Para Hilesi:

Önce oyunu seçiyorsunuz. Sonra sizin sahip olduğunuz parayı Hex bölümüne yazıyorsunuz. Daha sonra birşeyler satıyorsunuz ama önce First Scan \’a tıklıyorsunuz solda bişeyler çıkıyor. Sattıktan sonraki para miktarınızı, Hex bölümündeki yazıyı silip oraya yazıyorsunuz ve Next Scan diyorsunuz. Solda sadece 1 tane link gibi şey kalıyor. Onu seçip Hex bölümüne istediğinizi yazıyorsunuz ve Enable Speedhack \’a basıyorsunuz ve çıkan Apply yazısına tıklayınca o para miktarı size geliyor.

Hız hilesi:

Yine oyun seçimi yapıyorsunuz ve Enable Speedhack \’a basıp alttaki solda Speed [1.0 ] yazan yeri ister silin ister alttaki yerden sağa çekerek hızlandırın veya sola çekerek yavaşlatın.

\"indir\"

 

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et