WordPress ve Web Tasarım

css indirWeb tasarımın birçok konuyu kapsadığını dile getirmiştik. Web tasarım için bunlardan birisi de WordPress’tir. WordPress çıktığı ilk zamanlar da, gerek kullanışlılığı gerek kolay anlaşılır olması ve güzel Admin paneliyle Blog sistemlerinin öncüsü olmayı başardı. Bunun nedeni de zaman içerisinde geliştirilen birçok yönetici denetimleri, temalar ve sitenizde kullanabileceğiniz ücretsiz olarak dağıtılan eklentilerdir. Tabi WordPress’in ücretsiz olarak sunulduğunu da göz ardı etmemek gerekir. Fakat o zamanlar WordPress sistemiyle başarılı ve kurumsal bir web tasarım oluşturmak mümkün değildi. Şimdi ise sürekli güncellenen yapısıyla bir çok firmanın sunduğu hizmetlerden birisi haline gelen WordPress ile web tasarım iki amaç için kullanılmakta. Birisi kişisel istekler diğeri kurumsal isteklerdir.

Kişisel istekler, genel de Blog’dan öteye gidemez. Kişi kendine ait Blog’u için WordPress’i tercih etmişse, bu yapacaklar için kolay bir şeydir. Fakat kurumsal bambaşka bir şeydir.

Her hangi bir kuruluş veya şirket bir web sitesine sahip olmak için artık WordPress’e hayır demiyor. Şuan bir çok önde gelen kuruluş WordPress’i tercih etmekte ve Profesyonel WordPress tasarımları ile göz doldurmaktalar.

Kurumsalı yapabiliyorsanız, kişiseli yapmanız hiç zor olmayacaktır.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Sinema ve doğa gezileri en sevdiği hobileri.

Bunları da sevebilirsiniz

WordPress ve Web Tasarım” için bir yorum

  1. Reklamlardan yazıya ekstra dikkat harcamam gerekiyor okumam için. İnşallah değiyordur bu eziyeti ziyaretçilerinize çektirmenize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir