WebMaster

Web Trafiğini Arttırmak mı İstiyorsunuz?

\"GoogleWeb trafiğinizi arttırmak ve ziyaretçilerinizin sizi bulmasını sağlamak istiyorsanız en iyi çözüm reklam vermek olacaktır. Reklam ile sitenize ziyaretçi çekmek basit bir iş olmakla birlikte maliyetlidir. Fakat sitenize gerçekten istediğiniz kitleyi düzenli olarak çekmek için en iyi seçenektir.

Reklam ile sayfalarınızı, yayınlarınızı, özelliklerinizi,  duyurularınızı ve hatta ürünlerinizi herkese duyurabilirsiniz. Bu noktada reklam verdiğiniz sitede kullanıcılar, reklamlarınızı tıklar ve size ulaşır. Böylece reklam sayesinde potansiyel müşterilerinize ulaşmış olursunuz.

Reklam vermeden önce ise firmanızla alakalı kelimeleri ve anahtar kelime öbeklerini seçmeniz yararlı olacaktır. Reklam kampanyanız için kullanıcıların, hangi terimleri kullanarak arama yapıp size ulaşmalarını istiyorsanız bu kelime öbeklerini önceden seçmeniz gerekiyor.

Reklam kampanyalarınız için en ideal seçenek ise Google Adwords. Çünkü kampanyalarınız esnek, maliyeti düşük ve ekonomik, hedefe odaklı ve kolaydır. Google Adwords, sizin istediğiniz müşterilere yönelik reklamlar vermenize olanak sağlar. Ayrıca birçok seçenek sunar. Bölge hedefleme, maliyet analizi, raporlama, esnek kampanya yürütme ve dahası… Bu reklam fırsatından yararlanmak ise tamamen size kalmış. Bol kazançlar.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

3 thoughts on “Web Trafiğini Arttırmak mı İstiyorsunuz?

  • abdullah gökgün

    google adwors reklamların çoğunu onaylamıyor neden acaba?

  • abdullah gökgün

    Bloğumun pagerank ını nasıl arttırırım?

  • Ecem Ulusoy

    Çok güzel bir makale olmuş teşekkürler.

Yorum Yap!

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d