Teknoloji

Windows Phone Pazarı 40000 Uygulamayı Geçti

\"marketplace\"Windows Phone Pazarı, sabit bir hızda büyümeye devam ediyor. 1 yıldan daha az bir zamanda, Marketpalace, Windows Phone ile ilgili şu an tahminlere göre 40.000 \’in üzerinde yayınlanmış uygulamaya sahip. Bu sayı, toplam tüketici sayısı değil, ancak toplam sayı online mağazaya sunulmuştur. Tahminlere göre 5500 uygulama, artık tüketiciler için yok. Çünkü Microsoft veya geliştiriciler tarafından çıkarıldı.

165 yeni uygulamanın her gün eklendiği tahmin ediliyor.

Nokia\’nın ilk Windows Phone cep telefonları, Lumia 800 ve Nokia 700, satışları artırmaya yardımcı olacaktır. Bu ise uygulama gönderimlerini ve platform geliştiricilerini arttırması gerekiyor.

Nokia Lumia 800 için yapılan erken değerlendirmeler Microsoft ve Windows Phone için ayrıca elverişli bir durum gibi görünüyor. Pazardaki uygulamaların böylece satışının artması bekleniyor.

 

 

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et