Teknoloji

Taşınabilir Hoparlör Önerileri

Kış şartlarında evde kapalı kaldığınız zamanları da elbette eğlenceli şekilde geçirmek elinizde. Bunun için oturma odanızı minik bir sinemaya dönüştürebilir, ev-sinema sistemi kalitesinde ses alabilir ve filminizi keyifle izleyebilirsiniz. Evde, ofiste sinema keyfi için dizüstü bilgisayar, tablet veya cep telefonunuzdan film izlemek için taşınabilir hoparlör kullanarak maksimum keyif almanız mümkün. Bu çerçevede, burada taşınabilir hoparlör seçeneklerini sunacağım.

jbl_charge

JBL Charge

Yüksek kapasiteli, 6000mAh Lion şarj edilebilir pile sahip ürün yüksek bas portu ve bluetooth bağlantısı içeriyor. Tek bir şarjla 12 saatten fazla çalma süresi sağlıyor. Dahili USB bağlantı noktası ile şarj edilebiliyor. 2 x 5 watt amplifikatör ile JBL Charge odayı doldurabilecek ses üretir. Stereo hoparlör dikey veya yatay pozisyonda oynuyor, bu yüzden çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz.  Bir sırt çantasına kolayca sığabiliyor. Açıkça görülebilir LED hoparlör, Bluetooth dinlerken veya eşleştirme modunda olduğunda dahili pil gibi şarj edilmesi gerektiğini size bildirir. Boyutu ise 74mm x 175mm.

jbl flip 2

JBL FLIP II

Ödüllü, kablosuz taşınabilir hoparlör, kablosuz telefonlar ve tablet için tüm taşınabilir yaşam tarzınıza zengin ses getiriyor.

Güçlü bas için yerleşik bas bağlantı noktasını kullanır. Yankı ve gürültü engelleme ve özelleştirilmiş mikrofon ile donatılmıştır. Tüm akıllı telefonlar ve tabletler için bluetooth kablosuz akışı sağlar. 2x6watt lık güce sahip ürünün boyutları 160 mmx65 mm.

JBL_Micro_Wireless

JBL MICRO WIRELESS

Kompakt boyutlarının sizi aldatmasına izin vermeyin. JBL Micro Wireless yerleşik bass portu, bluetooth kablosuz bağlantısı ve bir Lion şarj edilebilir pile sahip ilk ultra-taşınabilir hoparlör. Taşınabilir cihazlara geniş bir yelpazede JBL ses sistemini kullanılabilir hale getirir, herhangi bir Bluetooth donanımlı cep telefonu veya tablet için kablosuz müzik akışı sağlar. 5 saate kadar çalma süresi sağlar. Diğerlerinde olduğu gibi dahili bir Lion pili var. Mikro USB bağlantı noktasını kullanarak pili şarj edebilirsiniz. Hafif ve kompakt tasarımı ile sırt çantası veya ceplere kolayca sığar. Boyutları 83mm x 39mm.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et