Teknoloji

Samsung Android 4.0 Tablet

\"SamsungSamsung Electronics, Galaxy Tab 2 (7.0) Android 4.0 tablet, düşük maliyetli başlattı. Kendi TouchWiz kullanıcı arayüzü ile ilk kargo Pazartesi gönderildi.

Samsung Galaxy Tab 2 (7.0), Samsung\’un tablet portföyüne son eklenen; çift çekirdekli 1GHz işlemci ile güçlendirilmiş, 1024-600 piksel çözünürlük ve 7\” ekrana sahip bir cihaz.

Tablet, Wi-Fi dahil versiyonu için vergiler hariç 270€ (350$) mal olacak. İsveç\’te yapılan açıklamaya göre, Samsung, Mart ayında ürünün piyasalara sunulacağını söyledi.

Samsung Galaxy Tab 2 (7.0) için bir 3G sürümünü satacak. Bu ürün aynı zamanda bir telefon olarak işlev görebilecek ve 21mbps hızında HSPA (Yüksek Hızlı Paket Erişimi) kullanarak Internet\’e bağlanabilecek.

Tablet, 0.41\” (10,5 milimetre) kalınlığında ve 344 gram ağırlığında.

Samsung \’a göre, 4000 mAh pil, 39 saate kadar batarya süresi; 8, 16 veya 32GB entegre depolama ve MicroSD kart yuvası;  iki tane dekamera içeriyor.

Samsung, Daha düşük bir fiyat ile birlikte tablet piyasasında daha geniş bir kitleyi çekmeyi umuyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et