Teknoloji

Rahatlık ve Sıcaklık Kombi ile Evinizde

\"kombi\"

Soba, doğalgaz sobası ev nihayet kalorifer… Evlerin en vazgeçilmezi kaloriferler hayatı kolaylaştırmak için sıcacık bir ev sağlamak için var olan Kombi hayatımıza girdiğinden beri evlerin o sıcaklığını hiç bir şey veremez. Hem dış görünüşleri hem de tasarruflulukları ile beko kombiler sizin için var!

En Konforlusu Kombi…

Yakıt Cinsi, Ateşleme Sistemi, Baca Sistemi/tip, Tesisat Suyu Sıcaklık Aralığı (°c), Kullanım Suyu Sıcaklık Aralığı (°c), Yükseklik (mm), Genişlik (mm), Derinlik, Ağırlık (kg) birçok ayrıntısı bulunan kombilerimiz için seçim yapmak çok zor.  998 TL – 1880 TL fiyat aralıklarında her eve her keseye uygun olan muhteşem kombiler sıcacık evlerde huzurlu günler geçirebilirsiniz. Suyun en muhteşem sıcaklığını yakalayabilir, evinizi en iyi derecede ısıtabilirsiniz.

Evdeki huzur, sıcacık bir ortam daha ne ister ki insan. Hem tasarrufu ile size hem de sıcaklığı ile evinize güven veren beko kombi sizlere özel ödeme seçenekleri ve teknolojinin en son ürünleri ile beko yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. Kombilerden size uygun olanı görüp beğenip aldığınızda; evinize ücretsiz teslim edilir, montajı yapılır, yerinde garantisi onaylanır ve artık kullanmanız için hazır hale getirilir. Beko’dan aldığınız diğer ürünler gibi 2 yıl garanti kapsamında olan kombiler, 7/24 yararlanabileceğiniz ve size bir telefon uzaklıkta olan profesyonel teknik destek ekibimizle her zaman hizmetinizde.

Ayrıca bekodan üstün bir hizmet daha; Eski Kombi ya da Şofbenini Getirene, beko Kombiler 130 TL\’ye Varan İndirimle ve \”Montaj Dâhil\” 998 TL\’den Başlayan Fiyatlarla! Üstelik Yıllık Kombi Bakım Hizmeti de Hediye! bekodankaçırılmayacak hizmetler ve fırsatlar beko dünyasında sizleri bekliyor.  Tasarruf, kalite ve en uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz beko kombi fiyatlarını da internet sitemizden incelemeniz mümkün. Ürün karşılaştırması, istediğiniz özelliğe göre arama yapmak için www.beko.com.tr ye tıklamanız yeterli.

En kaliteli hizmet, en başarılı sonuçlar ve müşteri memnuniyeti için kesinlikle doğru yerdesiniz.

Kaynak: www.beko.com.tr/kombi.html

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin