Ankara Beyaz Eşya Servis Merkezleri

servislerimBilindiği gibi beyaz eşyalar devamlı kullanılmaktadır. Bu kadar fazla kullanılan bu eşyalar zamanla bakıma ihtiyaç duyabilirler. Kuruluş olarak bu sorunları ortadan kaldırmak için Ankara bölgesinde hizmetinizdeyiz. Profesyonel kadromuz ve vasıflı çalışanlarımız ile karşılaşabileceğiniz her tür arızaya hızlı bir şekilde çözüm buluyoruz.

Beyaz eşyanızla alakalı bir arıza yaşadığınız zaman çağrı merkezimize onarım bildirim kaydı bırakmanız yeterlidir.Bu şekilde şirketimiz onarıma ihtiyacı olan soruna ilk teşhisi tespit edip kullanıcılara çevredeki en yakın servis aracını yönlendiririz. Servis araçları teknolojinin ortaya çıkardığı her tür teçhizata ve donanıma sahiptir.Bu faktörler ile sorunlarınızı anında ve sağlam bir biçimde çözmekteyiz.

Şirket olarak her tür beyaz eşya, kombi, klima tamirinde Ankara’da siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yaşantınızda önemli bir yere sahip olan bu eşyalarla sorunsuz bir hayat için bize ulaşın. 7 gün 24 saat donanımlı ve uzman ekibe sahip olan Ankara Beyaz Eşya servisine bu numarayı arayarak ulaşabilirsiniz: 444 55 45

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Araştırmacı ,macera tutkunu, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap