Teknoloji

Termosifon ile Günün Her Anı İstediğiniz Sıcaklıkta

\"termosifon\"Isıtma ve soğutma sistemlerinde yer alan ısıtma sistemleri, termosifonlar, şofbenler, kombiler, ani su ısıtıcılar olmak üzere 4 grupta toplanıyor. Her eve her ihtiyaca uygun olanlar ve teknik bilgileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Isıtma günümüzün en önemli sorunlarından ve hem tasarruflu hem de en sıcak olanı bizim için önemlidir. Bunun için kendinizi ve doğayı düşünmek aynı zamanda bütçenize uygun olanı almak için en yakın şubemizi ya da termosifon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  Ayrıca tüm beko kampanyalarından da haberdar olursunuz.  Eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ve detaylarını incelemenizi öneririz. Isıtıcılar içinde yer alan şofbenler için muhteşem kampanyalar sizleri bekliyor.

Tercih sizin…

Yorucu bir günün ardından muhteşem bir duş alacağınız da sular kesikse işte o an yardımınıza koşacak olan ortalama 80 LT kapasiteli beko termosifon hizmetinizde. İhtiyacınız olduğunda Kontrol Sistemi, Su Kapasitesi ve Gösterge Biçimi gibi çok sayıda seçenek sunan özellikleri ile beko bayilerinde. Tüm detaylı bilgiye sayfalarımızdan ulaşabileceğiniz gibi bayilerimizde size ısıtma sistemleri ile ilgili yeterli bilgiyi sağlayacaklardır.

Evinizin en vazgeçilmez demirbaşlarından olan termosifon ise ısıtma sistemlerinin başında gelir. Günümüz de en yoğun şekilde kullanılıyor olan ısıtma sistemi şofbenler için Beko ‘dan inanılmaz kampanyalar sizleri bekliyor. 333 TL – 594 TLarası değişen fiyatlarla seçimize sunuluyor.

Şofben değil de hem koşullarına uygun olan termosifon tercih edenler için ise 12 adet değişik model ve özellikte şofbenlerimiz bulunmaktadır.  333 TL – 594 TL arası değişen termosifon  fiyatları ile beko bayilerinden ve ısıtma sistemleri sayfamızdan ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Ani su ısıtıcıları da bu grubun olmazsa olmazıdır.  Elektrikli olarak adlandırılan ani su ısıtıcıları hem güvenlikli hem de en çabuk suyu ısıtma özelliğine sahiptirler.  Hem uygun fiyatları ile dikkat çekiyor hem de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kaynak: www.beko.com.tr/termosifon.html

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et