Teknoloji

Lenovo Bilgisayar Alana, Ek 100 GB Dropbox Hediye

Güzel bir haberim var. Dropbox’ta yeniyseniz ve Eylül 2020 sonrasında, daha önce belirlenmiş bir Lenovo bilgisayar modeli satın aldıysanız, satın alma işleminizden sonraki 12 ay boyunca ek 100 GB Dropbox alanı almaya hak kazanırsınız. Bu promosyon alanı, ücretsiz Dropbox Basic planına dahil olan 2 GB’lık alana ek olarak sunuluyor.

Eğer ki, Eylül 2020’den önce bir Lenovo cihazı satın aldıysanız, yine 12 ay boyunca ek 30 GB Dropbox alanı kazanabilirsiniz. Bu promosyon, Dropbox’a kaydolan ve 7 adımdan 5’ini tamamlayan ilk kullanıcı tarafından kullanılabilir. Promosyon, tek bir Dropbox kişisel plan hesabının, kullanım tarihinden itibaren 12 ay boyunca Dropbox’ın ücretsiz hesaplara sahip kullanıcılara sunduğu depolama alanına ek olarak ek 30 GB depolama alanı alması içindir. Ben de Lenovo Yoga C740 model bir dizüstü bilgisayar aldım ve bu promosyondan faydalanarak 2 GB’lık Dropbox alanıma 12 ay boyunca ek 30 GB depolama alanı kazandım. Faydalanmanızı öneririm.

Her kullanıcı, tek bir hesap için yalnızca bir promosyon kullanabiliyor. 12 aylık promosyon süresi sona erdiğinde, kullanıcının Dropbox hizmetine eklenen 30 GB promosyon alanı otomatik olarak kaldırılıyor.

Promosyonu Nasıl Kullanabilirim?

Cihazınız uygunsa, alanınızı kullanmak için yeni bir Dropbox hesabı oluşturun. 

Promosyon, yalnızca belirli Lenovo bilgisayarlarındaki yeni kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Promosyon Alanı Ne Kadar Süre Geçerli?

Belirli Lenovo cihaz modellerinde 100 GB’lık promosyon alanı, promosyonun kullanıldığı tarihten itibaren 12 ay boyunca geçerlidir.

Promosyon alanımın süresi dolduğunda ne olur?

Promosyon süresi dolduğunda, Dropbox alan limitiniz otomatik olarak promosyondan önceki durumuna dönecektir. Örneğin, bir temel hesabınız varsa, limitiniz 2 GB artı tavsiye veya diğer bonuslarla kazandığınız depolama alanına geri dönecektir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et