Genel

Dropbox Nedir?

\"Dropbox\"Dropbox, her yerde tüm fotoğraflarınıza, dokümanlarınıza ve videolarınıza erişim sağlayan ücretsiz bir hizmettir. Bu; herhangi bir dosyayı, sizin Dropbox hesabınıza tüm bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız ve hatta Dropbox web sitesine otomatik olarak saklayabileceğiniz anlamına gelir.

Dropbox ile nerede olursanız olun, tüm çalışmalarınız sizinle birlikte…

Dropbox aynı zamanda, ister bir öğrenci ister bir profesyonel isterseniz baba veya büyükbaba olun, başkaları ile dosya paylaşmayı süper kolay hale getiriyor. Eğer yanlışlıkla dizüstü bilgisayarına bir latte içerken dökersen, hiçbir korkun olmasın! Çünkü saklı bir Dropbox hesabın olduğunu bilerek rahatlayabilirsin ve dosyaların korunmuş olur.

\"dropbox

Nerede çalıştığınızın bir önemi yok, aynı dosyalarla tekrar devam edebilmeniz için Dropbox emin olmak adına çok sıkı çalışır. Bu; okul veya ofiste bilgisayar üzerinde çalışmaya başlamak ve ev bilgisayarınızdan işinizi bitirmek anlamına geliyor. Hiçbir zaman kendinize e-posta atmanıza gerek yoktur. Bunu genellikle yaparız, eğer yanımızda bir harici disk yok ise dosyayı evde bitirebilmek için kendi kendimize e-posta olarak göndeririz. Hayatınızı daha fazla kolaylaştırmak istiyorsanız akıllı telefonunuza Dropbox uygulamasını yükleyin.

Dropbox ile her zaman ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Çünkü Dropbox, güvenle herhangi bir bilgisayar veya telefondan çalışmanıza olanak sağlayacaktır.

Dropbox, paylaşımı kolaylaştırır. Yapabileceğiniz şeylere şaşıracaksınız!

Dropbox hesabındaki belirli dosyaların bağlantılarını kişilere gönderebilirsin. Bu, yeni bir albüm kaydederken veya arkadaşların ile fotoğraf paylaşırken, takım projeleri için mükemmel bir olanaktır.

\"basit

Herşeyin güvende olur. Dropbox her zaman güvenlidir. Eğer bir girişimci ya da bir öğretmen, bir fotoğrafçı ya da bir astronom, bir sanatçı veya bir aktivist iseniz, Dropbox hayatınızı kolaylaştırır.

dropbox nedir

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et