Teknoloji

LED TV – LED TV Fiyatları

\"LEDArçelik, sade tasarımlı ürünler sunmanın yanı sıra çevreye duyarlılık konusundaki hassasiyetini LED TV ile yansıtıyor. Arçelik’in sahip olduğu teknolojik AR-GE geçmişi ürünlerdeki her yenilikte kendini hissettiriyor.

LED TV ince ekranı, yüksek performansı ve teknolojisi ile teknoloji tutkunlarının gözdesi olabilir. Aynı zamanda arkadan aydınlatmalı bu ürünler, en ince derinliğe sahip.  Çevreci LED TV, sağladığı enerji tasarrufunun yanında kullanılan malzemelerin geri dönüşümlü olması ile de çevreye karşı olan duyarlılığını her fırsatta ispatlıyor. Televizyon setiniz kullanım ömrünü tamamladığında, yerel yönetim yönetmenliklerine uygun biçimde bir geri dönüşüm merkezine bırakabilirsiniz.

Az enerjiyle çalışan LED TV, ayrıca civa gibi zehirli maddeleri çok düşük oranda içeriyor ve çok daha küçük karbon izi bırakıyor.

LED TV ile ekranda spor ve film seyretmenin tadı tam bir gerçeklikle yaşanıyor. Dinamik kontrast oranları ile zengin ve derin renkler, bulanıklığı en az seviyede hissettiriyor.  Bu televizyonlar ile gerçeğe yakın bir görüntünün izini sürebilirsiniz. Yüksek çözünürlük ile TV seyretmenin keyfi bir başka olacak.

LED TV fiyatları ise ekran boyutuna göre 600TL ile 3.000TL ‘ye kadar çıkmaktadır.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et