Teknoloji

Kağıtları Kaleme Dönüştüren Ürün

atık

P&P Office Waste Paper Processor atık kağıtları kaleme dönüştüren bir ürün. Böylece hem doğayı korumuş oluyorsunuz hem de kalem maliyetinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Ürünü kullanmak için yapmanız gereken tek şey fişini takmak ve kağıt girişinden kağıdı sokmak. Bir süre sonra yandaki bölümden kaleminiz hazır bir şekilde çıkıyor.

Ürünün yanındaki kalem çıkışı aynı zamanda kalemtraş görevi de görüyor. Ucunu açmak istediğiniz kalemin ucunu buradan soktuğunuzda ucu açılmış bir şekilde çıkıyor.

Ürünün üzerindeki bölümde kalemlerin içlerinin olduğu bölüm bulunuyor. Buradaki şeffaf kısım sayesinde içeride uç olup olmadığını görebiliyorsunuz. Eğer buradaki kalem içleri bitmiş ise yenilerini ekleyebiliyorsunuz. Ürünün arkasında ise kullanılan yapıştırıcının olduğu bir bölüm bulunuyor.

Office Waste Paper Processor

Uç ve yapıştırıcı masrafı eklendiğinde muhtemelen kaleminiz dışarıda satılan kalemlerle aynı fiyata gelecektir ama doğayı korumak isteyenler için çok güzel bir ürün olduğunu söylemek gerekli.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler buraya bakabilir.

Office Waste Paper Processor

Kaynak: zamazing.org

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et