İşCep Dünyaya Örnek Oldu

\"işİş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması olan İşCep, BlackBerry tarafından dünya genelinde bankacılık alanında örnek uygulama seçildi.

Türkiye’nin ilk ve tek uygulama tabanlı mobil bankacılık ürünü olma özelliğini taşıyan İş Bankası’nın İşCep uygulaması, BlackBerry tarafından “sofistike bir mobil bankacılık uygulaması” olarak örnek uygulama seçildi ve uk.blackberry.com internet sitesinden tüm dünyaya lanse edildi.
İşCep’in örnek uygulama seçilmesinde dünya çapında teknolojik anlamda birçok ilke imza atması etkili oldu. İşCep’in innovatif ve kullanıcı dostu arayüzü, güvenliği artıran tek kullanımlık şifre mekanizması sayesinde kullanıcılar hızlı, güvenli ve kolay bankacılık hizmetine ulaşıyor.

Kaynak: www.isbank.com.tr

Benimde Samsung E-250 cep telefonumda kullandığım uygulama oldukça kullanışlı. Bankaya gitmekten kurtaran uygulama ile oturduğunuz yerden her işleminizi yapabilirsiniz. Hesap bakiye kontrolü, kredi kartı borç ödeme, EFT ve havale, döviz alış-satış, hisse senedi işlemleri, faturasız hatta TL yükleme, hızlı kredi başvurusu ve fatura ödeme gibi vs… CepAnahtar sistemi ile de müşterilerine güvenle hizmet veren bir İşBank müşterisi olarak uygulamayı, sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “İşCep Dünyaya Örnek Oldu

  • 31 Ağustos 2012 Cuma tarihinde, saat 20:55
    Permalink

    Bu yapılardan bağımsız teknoloji bilen üreten dünya ile kaliteli konuşan yeni bir sermaye öbeği oluşmadan bu bokluk sürecek onuda bilin .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: