Teknoloji

iPhone 4 Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Apple’ın anten problemi nedeniyle epeyce sorun yaşatan son telefonu iPhone 4, Türkiye’de bir mağaza tarafından satışa sunuldu. Ancak bilindiği kadarıyla iPhone’u Türkiye’de ilk satma hakkı Turkcell ve Vodafone’a ait. Bu iki firma iPhone’u 20 Eylül’den itibaren satışa sunacak.

Piyasaya çıktığı ilk üç günde 1,7 milyon adet satarak rekor kıran iPhone 4, yeni HD video çeken kamerası ve Wifi üzerinden görüntülü konuşmayı sağlayan uygulamasıyla dikkati çekiyor. 5 megapiksel çözünürlükte görüntü alabilen iPhone 4, 720px çözünürlükte saniyede 30 kare video kaydedebiliyor.

Cam ve çelikten yapılmış kasası, 7 saatlik 3G görüşme, 6 saatlik 3G sörf, 10 saatlik WiFi sörf ve 300 saat bekleme süresiyle iPhone 4 mobil iletişim dünyasında devrim yaratacak her şeye sahip.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et