istanbul escort

Farelere Elveda

\"kablosuzYeni giriş metotları önümüzdeki dönemin dominant eğilimi olacak. iPad gibi tablet bilgisayarlar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara güzel bir alternatif olabilir. Bizce yeni tabletler, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların yerine geçebilirler. Tıpkı komut satırının (bunu hatırlayan kaldı mı?) yerini grafikli kullanıcı arabirimine bırakması gibi fareler de yerlerini dokunmatik ekranlara bırakacak.

Bunun işaretlerini görmekteyiz. En son çıkan masaüstü işletim sistemleri Windows 8 ve OS X Lion mobil karşılıklarından birçok özelliği ödünç almaktalar. Bu yeni arabirimler temelde, geleneksel masaüstü ortamı yerine dokunmatik ekranların ilham verdiği bir arabirim sunuyor. Zaman içinde bu yarım atılan adım bütünleşecek ve mobil işletim sistemleri yaygınlaşacak. Bu geçiş süreci 2013’te tamamlanmasa da, bu noktada uzun bir yol kat etmiş ve farelerimizi çok daha az kullanıyor olacağız.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Sinema ve doğa gezileri en sevdiği hobileri.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir