Teknoloji

Duvar Tipi Klima Önerileri

\"duvarDuvar tipi klima seçenekleri oldukça bol.  A sınıfı performans sergileyen klimalar hem ısıtma hem soğutma yönünden de yine A sınıfı enerji kategorisinde yer alıyor. Yani az enerji harcayıp, paranızı cebinizde bırakıyor.

Hava temizleme sistemi açısından son teknolojiye sahip duvar tipi klima ürünleri, akıllı çalışma sistemine sahip. Örneğin doğal rüzgâr etkili hava sirkülâsyonu özelliği var. Hızlı soğutma ve uyku modu gibi özelliklerde artısı. Elektrik kesintisinden sonra da otomatik olarak çalışabiliyorlar. Yıkanabilir anti bakteriyel filtre ile de kolaylıkla filtrenizi temizleyebilirsiniz.  24 saat çoklu programlamayı LCD uzaktan kumanda ile yapabilirsiniz.

Otomatik sıcaklık kontrolüne sahip duvar tipi klimalar,  4 yöne otomatik hava salınımı gerçekleştiriyor.

Dünyanın en sessiz çalışan klimasına sahip olmak istiyorsanız ise Süper Invertech klima tercih etmelisiniz. Yüksek enerji verimliliğine sahip bu klimalar, A enerji seviyesinin çok üzerinde üstün performans sergilerler. Neredeyse hiç ses çıkarmazlar yani gürültülü değillerdir. Tasarım ve teknolojinin mükemmel birleşimi olarak adlandırılan klima, oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Alternatif olarak Frame klimaları da tercih edebilirsiniz. Çerçeveli pano görünümüne sahip bu klimalar, bir resim tablosu gibi durarak hem duvarlarınızı şenlendirecek hem evinizi serinletecek.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Duvar Tipi Klima Önerileri

  • Klima Bakım

    Arçelik grubunun satmış olduğu klimalar hakkında hiçbir fikrim yoktu gördüğüm bu tanıtım yazısı üzerine inceleme yapacağım. Sektörde her bilgi önemlidir.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et