Sosyal Medya

Instagram Hikayeler’e Eklenen Yeni Harika Özellik

Sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olan Instagram nihayet yeni özelliğini duyurdu. Ne vakittir, hikayeler özelliğine yeni bir çıkartma eklemeyen Instagram, hikayeleri eğlenceli kılacak yeni bir özellik ekledi. Bende bugün şahsen kullandım. Daha eğlenceli ve bence faydalı bir çıkartma eklenmiş. Nedir diye merak ediyorsunuz değil mi? Hemen paylaşayım: Test özelliği.

Instagram, hikayelere yeni çıkartmalar eklemeye devam ediyor. Fotoğraf paylaşım uygulamasının “Hikayeler” özelliği her gün milyonlar tarafından ziyaret ediliyor. Durumun getirisi, popülaritesi ile hikayelere olan ilgiyi arttırmak için çıkartmalar ve filtrelerle katkı sağlayan uygulama, bu kez de “Test” çıkartmasını bünyesine dahil etti. Artık kullanıcılar takipçileri için çoktan seçmeli küçük sorular oluşturabilecek. Anket özelliğini biliyorsunuz! Bundan farkı ise en fazla 4 cevaplı bir soru ekleyebiliyorsunuz. Test çıkartması, sadece kişisel değil eğlence odaklı medya hesapları için de popüler olacak gibi görünüyor.

instagram test özelliği
buy windows 10 enterprise

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: