Sosyal Medya

Google+ İçeriğinizi 31 Mart 2019’dan Önce İndirin

Google+ kapanıyor. 2 Nisan 2019’da Google+’nın tüketici sürümü kullanıma kapatılacak ve tüketici Google+ hesaplarındaki içerikler silinmeye başlanacak. Bu yüzden Google+ içeriğinizi 31 Mart 2019 tarihinden önce indirin/kaydedin. Çünkü Google+’daki fotoğraf ve videolarınız da Albüm Arşivinizden ve Google+ sayfalarınızdan silinecek.

Google+ içeriğinizin indirilmesi zaman alabileceği için işleme 31 Mart 2019’dan önce başlamalısınız.

Başka hiçbir Google ürünü (örneğin Gmail, Google Fotoğraflar, Google Drive, YouTube), Google+ tüketici sürümünün kapanışı kapsamında kullanımdan kaldırılmayacak ve bu hizmetlerde oturum açmak için kullandığınız Google Hesabı aynı kalacaktır. Mevcut kullandığınız Google Fotoğraflar’da yedeklenmiş olan fotoğraf ve videolarınız ise silinmeyecektir.

Google+ takipçilerimle iletişimimi nasıl devam ettirebilirim?

Web sitenizi, blogunuzu, sosyal medya kanallarınızı ve iletişimi sürdürmenin diğer yollarını listeleyen bir yayın oluşturabilirsiniz.

Google, Google+ içeriğimi kaydedecek mi?

Google+ tüketici sürümünü kullanımdan kaldırma işlemi kapsamında, tüketici Google+ hesaplarındaki içerikleri siliyor (yasal nedenlerle tutmamız gereken içerikler dışındakileri). Google+ Albüm Arşivinizdeki fotoğraf ve videoların yanı sıra Google+ sayfalarınız da silinecek. Nisan ayından önce yapmak kaydıyla, içeriğinizi indirip kaydedebilirsiniz. Google Fotoğraflar’da yedeklenen fotoğraf ve videolarınız silinmeyecektir.

Google+ içeriğinin tüketici Google+ hesaplarından silinmeyeceği durumlar var mı?

Yürürlükteki bir yasa, düzenleme, yasal süreç, yasal yükümlülük (yasal olarak saklama yükümlülükleri dahil) veya resmi makamların talebinin yerine getirilmesi için gerekli olması durumunda, bazı Google+ içerikleri Google+’nın tüketici sürümünden ve/veya Albüm Arşivi’nden silinmeyebilir. 

youtube views kopen

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et