Zombi Ezmece Oyunları

zombi-oyunuBilgisayarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız zombi oyunları sizin için güzel bir seçenek olacaktır.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz zombi temalı birçok oyun bulunuyor. Bunlardan en popüler olanı ise zombi ezmece 3 oyunudur.  Macera tadındaki bu oyunda maceramız boyunca bizi çok sayıda zombi bekliyor. Biz ise aracımızla bu zombileri ezerek yolda ilerlemeye çalışıyoruz. Düşünsenize, stres atmaya iyi gelecek.

Zombi ezmece 3 oynanış olarak da başarılı bir bir zombi oyunu. Oyunda öncelikle aracımızı seçiyoruz ve sonra modifiye ediyoruz. Bunun için birçok alet ve parça bulunuyor. Fakat araç modifiyesi için paraya ihtiyaç var. İşte tam bu noktada para ihtiyacınızı gidermek için oyunda yer alan ezdiğiniz her zombi için para kazanıyorsunuz. Böylece aracınızı geliştirebilir ve sonraki her seviyede zorlaşan oyun için ilerleme şansınız olabilir. Oyunda hızlı bir şekilde ilerlemek gerekiyor ve aracımızı ve silahları kazanacağımız parayla geliştirebiliyoruz. Garajda aracınız için birçok parça yer alıyor. Tabii herbirinin ücreti farklı. Eğer paranız yetmiyorsa oyuna dönüp çok sayıda zombi ezmeniz gerekiyor ki para kazanın. Böylece garaja döndüğünüzde istediğiniz parçaları alarak aracınızı modifiye edebilirsiniz. Şunu da unutmayın ki zombi ezdikçe aracınız yavaşlayacak. Dolayısıyla aracınızı hızlı kullanmaya çalışmanız gerekiyor. Günlük ve seviye seviye zorlaşan ve oldukça iyi optimize edilmiş bir oyun. Mutlaka oynayın.

Son zombi ezme oyunlarını oynadınız mı? Zombi ezmece oyunları keyifli bir vakit geçirmeniz için bekliyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap