Site Tanıtımı

Webtures Web Girişimleri

\"webtures\"Webtures başarılı web girişimlerine imza atıyor.

Arama motoru optimizasyonu, internet reklamcılığı, sosyal medya pazarlaması, web tasarım, e-ticaret, viral pazarlama gibi birçok alanda hizmet veren ve ciddi bir portfoye sahip olan webtures; video, oyun, haber medya ve kadınlara yönelik yeni web projeleriyle sektörde kendini duyurmaya başladı. Vividyo adındaki yeni video sitesi ile iddialı bir girişime el attı.

Vividyo, güncel bir video izleme sitesi. Birçok kategoride güncel videolara ulaşabilirsiniz. Gelişmiş arama yöntemiyle de istediğiniz videoya kolaylıkla erişebilirsiniz. Güncel ve popüler videoları takip edebileceğiniz site, yakında yeni özellikleri size karşılayacak.

Kadın Bülten adındaki kadınlara yönelik site ise; anne-çocuk, yemek tarifi, dekorasyon, cinsellik, diyet, güzellik, moda, magazin, sağlık ve yaşam konularında faydalı bilgiler sunuyor. Oldukça renkli bir arayüze sahip olan siteden çıkmak istemeyeceğinize eminim.

Haber Medya sitesi de haber sektöründe kendini yer edinecek bir site olup güncel haberleri ve Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sade arayüzüyle istediğiniz habere anında ulaşabilirsiniz.

Webtures aynı zamanda Türkiye\’nin en iyi ve en eğlenceli bütün oyunlarını içeren flash oyun sitesi olarak ifade ettiği 2010 yılında kurulan oyun sitesi ile de ziyaretçilerine en keyifli oyunları sunarak eğlenmelerini sağlıyor. Tümüyle kaliteli oyunları barındırdığını düşündüğüm oyunhocası, reklam yığınlarından uzak ve kolay ulaşılabilir oyunlar sunuyor. Kullanıcıyı rahatsız etmeyen reklamlar sayesinde ziyaretçi keyifli dakikalar geçirebiliyor. Ayrıca flash oyunları bizzat kendileri yapıp yayınlıyorlar. Böylece sizde birbirin denfarklı Türkçe oyunları rahatlıkla ve anlaşılabilir düzeyde oynayabiliyorsunuz.

 

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et