Site Tanıtımı

En Yeni Oyun Sitesi

\"oyunlari.net\"Erkek çocuklarının oyun alışkanlıkları, kız çocuklarına oranla farklılık göstermektedir. Erkek çocukları öpüşme oyunları ve friv oyunu gibi benzer kategorilerdeki oyunları oynamayı tercih ederlerken, kız çocukları doğaları gereği daha sakin oyunları tercih etmektedirler.

Kız çocuklarının en çok ilgi gösterdikleri oyunlardan olan winx oyunu ile makyaj oyunlarından sonra giydirme oyunları da kızların vazgeçilmez oyunları arasında yerini alıyor. Son zamanlarda puanlı giydirme oyunları ile farklı giyim tarzları yaratan kız çocukları, yarattıkları her farklı giyim tarzı için puan alıyorlar. Arkadaşları ile birlikte de oynayabilecekleri bu oyunlar ile rekabet ortamına giriyorlar. Çoğu oyun sitesi ise bu oyunları cazip kılıyor.

Makyaj oyunları, erkek giydirme oyunları, barbie oyunları gibi kız oyunları gün geçtikçe daha fazla kız çocuğu tarafından oynanıyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “En Yeni Oyun Sitesi

  • YARIN ARDAHAN

    Tek eğlencemin oyunlar olduğu saatlerdeyiz

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et