Site Tanıtımı

Bosch Servis

\"teknikBosch Servis sektöründe profesyonel kadrosu ve tecrübeli kadromuzla İstanbul\’un tüm semtlerine teknik servis hizmeti vermektedir.

Haftanın 7 günü servis hizmeti vermekte olan firma donanımı ve kalitesi ile tecrübesini müşterileriyle paylaşıyor. Müşteri memnuniyeti ve güleryüzlü hizmeti le büyümeye devam ediyor.

Servis Hizmetleri:

Çamaşır makinesi,
Buzdolabı,
Bulaşık Makinesi,
Kurutma Makinesi,
Ocak Servisi,
Fırın Servisi,
Davlumbaz Servisi,
Buharlı Pişirici servisi,
Ankastre bulaşık makinesi servisi,
Kombi servisi,
Klima servisi.

Tüm servis hizmetlerinde üstün kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen ve yaşatan nadir firmalardan biridir.

Firma, İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

Firma, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedeflemekte ve kalitesini her gün arttırmaktadır.

Firma, Bosch Servis \’leri içerisinde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini benimseyen ve yaşatan; yaşatabilen tek adres olmuştur.

Firma, Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça, Ekonomik fiyat, Periyodik Bakım 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi veriyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et