Site Tanıtımı

Auer Servis

Anadolu yakasında bulunan Auer Servis; bir müşterinin memnuniyetinin ne anlama geldiğini bünyesindeki tüm kadrosuna sindirmiş, başarılı bir iş devamlılığının öncelikle var olan müşteri memnuniyetine bağlı olduğunu öngören ve bu sayede başarısından yıllardır ödün vermemiş bir yetkili servis firmasıdır.

Auer Servis İstanbul

Auer Servis evlerinizde en çok ihtiyaç duyduğunuz temel ürünler için size geniş bir hizmet sunmaktadır. Ocak, klima ve kombinin kullanım açısından önem derecesini kendilerine mal ederek, var güçleri ile müşterilerinin memnuniyeti için kendilerini geliştirmektedirler.
Kaynaklanabilecek birçok kombi arızası, klima aksaklıkları ve ocak problemleri ile birlikte Auer Servis e ulaşıp hizmet almanız an meselesidir. Auer Servis uzmanı yanınıza intikal edene kadar sizlerin yapabileceği bir şey varsa gerekenler sizden rica edilir ve uzmanlar tarafından durum aydınlatılır.

Auer Servis müşterilerine yaptığı birçok tavsiye ile birlikte pratik bilgileri de sizlerle paylaşmaktadır. Klima arızasında dahi kış-yaz sezonu, mesai saati ayırt etmeksizin size samimiyetiyle hizmet vermeye hazırlardır.

Kalitesini en çokta kombi konusunda belli eden Auer Servis her nevi kombi probleminizi 7 gün 24 saat dinleyip, çözümlemeye hazırdır.

Kaynak: http://www.auerservisleri.com

\"online

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın