Site Tanıtımı

Aras Kargo Takip Kodu ile Kargo Sorgulama

Aras Kargo takip işlemi için bir takip koduna sahip olmanız gerekir. Eğer takip kodunuz yoksa veya takip kodunuz hata veriyorsa Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Aras Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 52 nolu numara üzerinden hizmet akışı sağlamaktadır. Aras Kargo gönderi takip kodu için en yakın Aras Kargo şubesinden de yardım alabilirsiniz. Bunlarla birlikte kargonuzu, direk müşteri hizmetlerini arayarak da takip edebilirsiniz.

aras kargo takip

Bütün kargo konum tespiti işlemleriniz için Aras Kargo takip sistemimiz aktif olarak hizmet vermektedir, Aras Kargo takip işlemlerinizi buradan kolaylıkla yapabilirsiniz. Aras Kargo’yu kullanarak gönderdiğiniz gönderilerinizi takip etmek için barkod numaranızı veya kargo takip kodunu kullanabilirsiniz. Gönderinizi kargo şubesine teslim ettikten sonra 13 haneli bir kargo takip numarası sms ile telefonunuza gelmektedir. Bu şifre tamamen rakamlardan oluşmaktadır. Kargonuzun konum bilgisini öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinden belirtilen alana bu kodu yazmanızdır. Böylelikle kargonuz ne zaman hangi teslimat şubesinde online olarak kolaylıkla görebilirsiniz.

Aras Kargo hafta içi saat 17.30’a kadar Cumartesi günü saat 13.00’a kadar kargo teslim almaktadır. Aras Kargo pazar günleri hizmet vermemektedir. Ancak sıvı haldeki maddeler ve akma riski taşıyan maddeler Aras Kargo için taşınmaya müsait olmamaktadır. Yine nakit para döviz çek senet gibi değerli evrak ve maddeler de kargo ile taşınması yasak maddeler arasında yer almaktadır. Akıcı maddelerle birlikte yine yanıcı maddeler zehirli maddeler insan sağlığına her türlü zarar verebilecek maddeler diğer kargoları koku yoluyla veya temas yoluyla olumsuz etkileyebilecek maddelerin taşınması da mümkün değildir. Ambalajı olmayan ambalajı açılabilecek maddelerin taşınması yine yasak olan kategoriye girmektedir. Tüm bu kriterlere dikkat ettikten sonra paketlediğiniz kargonuzu Aras Kargo ile en hızlı şekilde alıcısına ulaştırabilirsiniz. Tüm bu süreçlerin sonunda kargonuzu sitemiz üzerinden başarılı bir şekilde oturduğunuz yerden takip edebilirsiniz. Takip sistemimiz ile size 7/24 kargonuz konusunda güvenli hissetmeniz için hizmet vermekteyiz.

Aras Kargo ile Göndereceğim Kargoları Nasıl Paketlemeliyim?

Bu başlık altında Aras Kargo ile göndereceğiniz kargoları  paketlemeniz konusunda da size yardımcı olacak bilgiler vereceğiz. Kargonuzu oluşturan eşyaya uygun bir ambalaj seçmeniz gerekmektedir. Bu konu kargonuzun güvenliği ve kabul edilebilirliği açısından şarttır. Kargoyu teslimat aşamasında Aras Kargo görevlileri kabul edilebilirlik standartlarına göre inceleyecektir. Kargonun ambalaj konusunda paketleme alternatifleri bulunmaktadır. Aras Kargo müşterileri için 5 farklı boyutta koli ve paket seçeneği sunmaktadır. Bu paketler mini boyda midi boyda mega boyda maxi boyda veya nano boyda olabilmektedir. Gönderilerinizin kırılma ihtimali veya zarar görme durumu söz konusu ise saran paket seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Paketleme işlemi sonrasında teslim ettiğiniz kargolarınızı Aras Kargo takip sistemimizden takip edebilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et