Yazılım

ESET Smart Security 6

\"ESETESET\’in yeni hepsi bir arada internet koruması Smart Security 6; antivirüs, antispyware, antispam, anti-theft, ebeveyn Kontrolü, güvenlik duvarı ve sosyal medya tarayıcı bileşenlerini tek yazılımda bir araya getiriyor.

ESET Smart Security 6, artan sosyal medya virüslerine karşı benzersiz \”Sosyal Medya Tarayıcısı\” uygulamasının yanı sıra fiziksel çalınmalara karşı hırsızları tespit edip fotoğraflarını çeken \”Anti-Theft\” özelliği ile güvenlik önlemleri konusundaki çıtayı yükseltiyor.

\"ESET\"

ÖZELLİKLERİ:

Anti-Theft: Kayıp Dizüstü Bilgisayarınızı Bulabilirsiniz.

Hackerların parola ve banka hesap bilgilerinizi çalmalarını engelleyin. Halka açık Wi-Fi ağlarında diğer kullanıcılara görünmez olun ve verilerinizin yetkisiz USB aygıtlara kopyalanmasının önüne geçin.

Yılların tecrübesi NOD32 teknolojisini barındıran çözüm, internet kaynaklı tüm tehditleri yok eder. Bulut-destekli tarama daha yüksek seviyede güvenlik sağlar, taramaları hızlandırır ve sisteminizin en iyi şekilde çalışmasını sağlar.

ESET, günlük işlerinizi yaptığınız programlara daha fazla kaynak bırakarak yavaşlamadan çalışmanızı veya oyun oynamanızı sağlar. Pil-saklama modu ile daha uzun süre çevrimiçi kalabilir ve açılır pencereler olmadan oyun oynayabilirsiniz.

Çocuklarınıza internetin yalnızca güzel yüzünü gösterin saldırgan içeriğe maruz kalmalarını engelleyin. Yirmiden fazla web sitesi kategorisini engelleyebilir isterseniz kara listeye daha fazla site ekleyebilirsiniz.

Başlangıçtan itibaren yüksek düzey koruma sağlayan çözüm güvenlik sorunlarını ana ekrandan takip etmenizi sağlar.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: