Genel

Sosyal Yaşantı, Oyun ile Şekillenir

\"oyun\"Dünya’da ve Türkiye’de giderek internet kulanı artıyor. Artık herkes gerek iş için gerekse vaktini değerlendirmek için bilgisayar kullanıyor. Bu noktada saatlerce vakit harcasak bile zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz değil mi?

Vakit geçirmek için bilgisayar başına oturan kişilerin büyük çoğunluğunu, bilgisayar oyunu oynamak isteyenler.

Oyun siteleri, çocuklar için hazırlanmıştır. Çocuğunuzun güvenli şartlarda, yenilikler keşfetmesine, deneyerek öğrenmesine ve yeni beceriler geliştirmesine imkân sağlar. Fakat çocukların yanında biz yetişkinlerde büyük ilgi gösteriyoruz. Dolayısıyla hem çocukların hem hem de bizlerin en kral oyunlar ile zaman geçirmesi oldukça eğlenceli oluyor.

Kötü örnek oluşturacak ve şiddet içerikli oyunlardan ise uzak durmalısınız. Çocuğun gelişimine katkı sağlayacak kral oyunlar oynatılmalıdır.

Unutulmayın! Çocukların sosyal yaşantısı, oyun ile şekillenir. Oyun ile çocuk gerçek hayatta rol edinmeye başlar, oyun arkadaşlarına adapte olmayı öğrenir, paylaşmayı bilir, onları daha iyi tanımaya ve ilişkiler kurmaya başlar. Oyun her yaşta oynanmalıdır. Uzmanların görüşü bu yöndedir.

Bu değerlendirmelerden yola çıkarak sizlere www.helebioyna.com kral oyun sitesini öneriyoruz. Bolca keyifli dakikalar geçireceğinizi de tahmin ediyoruz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın