Genel

Medal Of Honor Serisinin Yeni Oyunu

Medal Of Honor serisinin yeni oyununun 1.7 milyon adet sattığı bildirildi. Oyunun ilk indirilebilir içeriği, ücretsiz olarak sunuluyor. Bu paketle birlikte Clean Sweep çoklu oyuncu modu ve ikisi oyunda mevcut olan yerlerin (Diwagal Camp ile Kabul City Ruins) olmak üzere toplamda dört yeni harita eklenecek. 2 Kasım tarihinde yayımlanacak olan paketi ücretsiz edinebilmek için ‘yeni’ bir oyun satın alınması gerekiyor.

Medal Of Honor oynayanlar, grafiklerin kötü olduğunu belirtiyorlar. Senaryo açısından inanılmaz sığ ve ne olduğunu anlamadan credits ekranının gelmesi ile oynayanı bir kez daha şok eden bir oyun olduğunu da ayrıca söylüyorlar. Single player görevleri ise yaklaşık 4.5 saat sürüyor. Beta sürümündeki hataların ne kadar giderildiğide belirsiz arzediyor.

Gelen tepkiler; oyunun ses ve müzik efektlerine harcanın paranın senaryoya, oyunun kendi işleyişine, teknik detaylarına harcanmadığı söyleniyor. Açıkçası beklentiler olumlu değil.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et