Genel

Sanalika Nedir?

sanalika_nedir

Sanalika adını duyup sanalika nedir diye merak edenler için kısa bir yazı hazırladım. Okumaya devam edin.

Dünyada olan bitenleri takip ederek, bunları kullanıcılarıyla paylaşan ve istenildiği gibi yaşanılmasına olanak sağlayan Türkiye merkezli 2008 yılında kurulmuş MMORPG türünde sanal bir dünya oyunudur. Kullanıcılarının birbirleri ile sohbet edebildikleri, eğitici ve eğlenceli içeriğe sahip, Türk mimarisi baz alınarak tasarlanmış caddelerden ve bu caddelerde bulunan çeşitli mekanlardan oluşan bir oyundur. Sanalika şehrinde kullanıcılar her ne kadar rumuzları ve çizgi karakterleri ile yer alsalar dahi aslında gerçek insanlardır. Bundan dolayı herkese saygılı olunması gerekir.

Sanalika’da kendinizi istediğiniz tarzda ifade edebilir, özel ve çoklu oyuncularla oynanabilen oyunlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebilir, farklı yaşam alanlarından olan insanlarla tanışabilir, Sanalika içinde bulunan çeşitli mekanlarda (bar, disko, sinema salonu, vb.) etkinliklere katılabilirsiniz. Sanalika, şu anda gerçek hayattaki aktivitelerinizi birebir yaşayabileceğiniz en detaylı sanal yaşam alanı olduğunu söylüyor. Bu özelliklerle Sanalika oyun sitesi emsallerinden ayrılmakta ve size bambaşka bir sanal yaşam deneyimi sunmaktadır.

Sanalika caddelerden, alışveriş merkezlerinden, eğlence mekanlarından oluşan büyük bir sanal dünya ve bu oyunu internet tarayıcı çalıştırabilen tüm bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.

sanalika nedir

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

6 thoughts on “Sanalika Nedir?

 • seher

  çoookgüzeeeeeeeloyuuuuun

 • sanalika başkanı

  ben başkan tek bir kişiye şifre ve ad verene sanil yüklerin

 • duygu

  ben gıremedım yazanları yapıyom yanlıs dıyo ben anlamadım da gıremedımde

 • duygu

  sanalıkaya nasıl gıre bılırım bılen varmı varsa soylesın

 • öznur

  sanalika yaz sonra orda sanalika oyna yAZIO TIKLA
  sonra üye ol yazıo tıkla onu

  orayı doldur sonra giriş yap

 • case2222

  hile wrcem

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et