Genel

Rappelz Yaratıkları

\"RappelzTürkiye’nin ve dünyanın en iyi online oyunları arasında yer alan Rappelz, gün geçtikçe çok daha fazla kitleyi kendine hayran bırakmaktadır. Uzak doğulu üretici tarafından oluşturulan Rappelz oyunu internet üzerinde oynanan online bir oyun olup, gayet zevkli ve heyecanlı bir yapıya sahiptir.

Ouun ile ilgili daha önce burada bilgi vermiştik. İnceleyebilirsiniz.

Rappelz oyunun da çok farklı karakterler, topluluklar ve yaratıklar vardır. Evet yaratıklar! Oyunun işleyişin de büyük bir etmen olan Rappelz yaratıkları bu oyunu asıl anlamda diğerlerinden farklı kılan özellikler arasındadır. Yüzlerce yaratık şekilleriyle oyuna aksiyon ve amaç katan Rappelz yaratıkları, dünyanın en iyi mmorpg oyunlarındaki yaratıklar listesindedir. Genel de internet üzerinden oynanan mmorpg oyunlarında yaratıklı karakterlere alışmıştık. Ama Rappelz Online oyunundaki yaratıklar, oyuna daha bir gerçekçilik kattığından ötürü alışmamız biraz zor oldu.

Rappelz yaratıkları oyunun akışın da çok büyük bir role bürünmektedir. Her bir yaratığın farklı güce sahip olduğunu göz önüne alırsak bu oyunu oynamak gerçek anlamda kullanıcıdan cesaret isteyecek. Oyunda bulunan 3 farklı ırka ait olan bu Rappelz yaratıkları sizi öldürebilmek için tüm varlığıyla üzerinize gelecek, tabi sizlerde buna karşılık olarak kendi Rappelz yaratıklarınızı devreye sokabileceksiniz.

Onlarca Rappelz yaratığının arasına en son katılan yaratık üyelerimiz; Cin, Craken ve Tafari’dir. Bu üç yaratığımız oyunda büyük güçlere sahip olup, düşmanlara karşın en korkutucu silahlardan birisidir. Bu üç ana karakter; Cin, Craken ve Tafari’nin özelikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

Cin: Cinler oyunun en yaşlı yaratıkları olup, oyunda rüzgârın gücünü korumaya yönelik aktiflik gösterirler. Rüzgâr darbesi, rüzgâr vuruşu gibi özelliklere bürünen cinler bu oyuna daha fazla heyecan katacak gibi gözüküyor.

\"Rappelz

Craken: Oyundaki bu yaratıkları, asıl anlamda en tehlikelidir. Masum gözükseler de asıl anlamda bir canavar gibi saldırı gücüne sahip olan kraken yaratıkları daha çok doğa güçleriyle ön planda oluyor. Ruh darbesi, fırıldak tekme, kan laneti gibi özelliklere sahip olan bu yaratıklardan korkun.

\"Rappelz

Tafari: Oyunda denizlerin kralı olan tafari güzelliğini yanı sıra sert ve düşmancıl tavırlarıyla oyunun en iddialı yaratığı oluyor. Zafere gitmek için hiç bir şeyden çekinmeyen yaratık tafari sonik dalga, sonik bakış gibi özelliklere sahip olmaktadır.

\"Rappelz

Her ırka ait olan yaratıklar o ırkın üyelerine herhangi bir tehlike teşkil etmezken diğer ırklara karşın büyük ölçüde korku vermektedir. Rappelz oyununda ana temel kendi topluluğunuzu kurarak diğer ırklara savaş açmaktır. İşte bu savaş esansında da tüm ırkların en kuvvetli silahlarından bir tanesi de Rappelz yaratıklarıdır. Oyun da herkes yeni bir Rappelz yaratığına sahip olmak isteyecektir. Aman dikkat edin, eğer sizden daha güçlü bir yaratık yapısına sahip olan bir ırk tekrar olarak sizlere saldırırsınız, işte o zaman korkun.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et