Genel

Crysis 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

\"crysisGeçtiğimiz günlerde Crysis 2’nin çıkış tarihini erteleyen yapımcı firma Crytek, devam oyunu için yeni bir tarih belirlediğini kullanıcılara duyurdu.

2007 yılında satışa sunduğu Crysis ile birlikte haklı bir başarının mimarı olan Crytek, geçtiğimiz hafta ikinci oyunun çıkış tarihini ertelemiş ve devam yapımını bekleyen kullanıcıları üzmüştü.

Yeni tarih ile ilgili bilgi vermeyen firma, sessizliğini kendi twitter sayfasındaki açıklamayla bozdu. 22 Mart 2011\’de Amerika\’da satışa sunulacak Crysis 2, 25 Mart\’da Avrupa\’da olacak.

PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformları için piyasada olacak yapım, arkasında CryEngine 3\’ün gücünü barındırıyor. Merakla beklediğimiz devam oyununda uzaylılara karşı, bu kez New York gibi büyük bir şehirde mücadele vereceğiz.

Kaynak: Chip.com.tr

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et