Genel

Counter Strike Duvar Hilesi

\"cs-wall-hack\"Counter Strike oyununda rakipleri vurmak için her yol denenir. Hele ki kullanılan hileler vardır ki dürüst oyuncuların canını sıkar. Bu hilelerden biri de duvarların arkasından ateş edebilmektir. Rakibin sizi görmeden ona ateş edebilmenizi sağlayan bir hile mevcut. Bu hile yaması ile duvarların arkasından rakibinizi vurabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki programı bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor.

\"indir\"

Öncelikle sıkıştırılmış olan dosyayı RAR\’dan çıkartın. Tek bir dosya çıkacak. Dosyayı açın ve içerisinde bulunan \”cdhack\” dosyasını çift tıklayın. Böylelikle program aktif hale gelecektir. Daha sonra oyuna girerek \’end\’ tuşuna basın. Bu işlem sayesinde wall hack açılmış olacak. Öldüğünüzde wall kapanır tekrar açmak için aynı işlemi tekrarlayın. Eğer \’end\’ tuşuna bastığınızda \’cheats allowed\’ yazısı karşınıza çıkarsa wall açık kullanılıyor demektir, \’cheats stop\’ yazısı var ise program kapalı demektir. Tekrar \’end\’ tuşuna basarak programı tekrar çalıştırabilirsiniz.

NOT: Bu yama birçok serverda özellikle punkbuster (hazır server modunda bulunan hile önleyici) olmadan rahatlıkla kullanılmıştır. Yalnız hile önleyici yamalar çıktığı için eskisi gibi etkili olamamaktadır hatta hile yaması çoğu zaman işlememektedir. Hilenin yapıldığı anlaşıldığında serverlardan adminler tarafından veya otomatik olarak oyuncu atılmaktadır, oyuncunun server\’lara girişi engellenmektedir.

Kaynak: http://oyun.tamindir.com

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap!

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d