Chrome 21 Hazır! İndirin!

\"googleGoogle, Chrome\’un son sürümünü resmen indirmeye sundu!

Chrome 21, bazı yeniliklerle birlikte geliyor. Örneğin web uygulamalarının web kameranıza ve mikrofonunuza erişmesine izin vermesi. Bu getUserMedia API sayesinde gerçekleşiyor. GetUserMedia API, WebRTC içindeki ilk adımdır ve web üzerinde yüksek kaliteli video ve ses iletişimi sağlamayı amaçlayan yeni bir gerçek zamanlı iletişim standardıdır. getUserMedia API, web uygulamaları gibi harika yeni deneyimler oluşturmanıza olanak sağlar.<a title=”\”Linux” için=”” sadece=”” chrome\”=”” href=”\”https://www.bulanca.com/internet-zone/linux-icin-chrome.html\””> Google Chrome, yıldırım hızı ile web siteleri ve uygulamalarınızı çalıştırır.

Chrome 21, 2880×1880 çözünürlüğüne kadarki ekranları destekliyor. Aynı zamanda MacBook Pro laptopları da destekliyor. Ayrıca yayınlanan kararlı sürüm, Google Cloud Print entegrasyonu içeriyor. Hepsini kontrol etmek için, Google Chrome indirin.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Araştırmacı ,macera tutkunu, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap