Kaliteli Türkçe Photoshop Dersleri

Adobe Photoshop Dersleri ile dünyanın en iyi fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım için kullanılan Adobe Photoshop programını ele almaktadır.

Online photoshop hizmeti veren Pcderslerim ekibi, dijital fotoğrafları rötuşlamayı, çalışma alanında gezinmeyi, fotoğrafları ekranda görüntülenmek ve basılmak üzere hazırlamayı öğrenecek ve en yeni özellikleri keşfedeceksiniz, ipuçları ve adım adım eğitimlerden oluşan photoshop dersleri, Photoshop programını daha üretken bir şekilde kullanmanızı sağlayacak. Online Photoshop Eğitimi Türkçe anlatımıyla Photoshop programını daha kolay anlamınızı sağlar.

Adobe Photoshop CS6, Temel Dersler, Photoshop Dersleri, Photoshop Kursu, Online Photoshop kursu olarak YouTube üzerinden sizlere ücretsiz olarak sunuyor.

Temel Eğitim Seti http://goo.gl/Z2gKd3
Manipülasyon Çalışmalarımız http://goo.gl/70k6Aw
Yaratıcı ve Pratik Bilgiler http://goo.gl/2oCFoT
Speed Art Çalışmalarımız http://goo.gl/3sL5I5
Düğün Fotoğrafçısı için Photoshop https://goo.gl/NF3A1U
YouTube Banner Tasarımı https://goo.gl/RezCNI

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Araştırmacı ,macera tutkunu, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap