Eğitim

Kodla Büyü Öğrenci Kayıtları Hakkında Bilgilendirme

Uzaktan eğitim sürecinde Kodla Büyü projesinden yararlanmaya devam eden tüm öğretmenlerimiz için bir bilgilendirmedir.

Bu dönemde öğrencilerimizin Kodla Büyü kodlama eğitimlerinden en doğru şekilde yararlanması ve öğretmenlerimizin sınıflarındaki öğrencileri kolaylıkla takip edebilmesi için öğrenci hesaplarının doğru bir şekilde oluşturulması gerekir. Bu nedenle öğrenci hesaplarına yönelik olarak aşağıdaki konuları dikkate almanız gerekiyor:

  1. Öğrenciler projeye kendileri kayıt olamaz. Öğrenci kayıt işlemleri, öğretmenlerimiz tarafından öğretmen paneli üzerinden yapılmalıdır. 
  2. Öğretmenlerimizin, öğretmen paneli üzerinde sınıf oluşturmaları ve bu sınıflara öğrenci listelerini yüklemeleri gerekmektedir.
  3. Öğretmen paneli üzerinde öğrenci hesapları tek tek açılabilir ya da öğrenci listeleri sınıflara toplu olarak yüklenebilir.
  4. Kodla Büyü öğretmen paneli üzerinde sadece ad soyad ve okul numarası bilgileri ile öğrenci listelerinizi kopyala-yapıştır yöntemiyle oluşturup, eğitime hemen başlayabilirsiniz.
  5. Öğrenciler, öğretmenlerinin verdiği kullanıcı adı ve şifre ile kodlabuyu.kodris.com/login adresinden kendi hesaplarına giriş yaparak kodlama eğitiminden yararlanabilir. 
kodla büyü öğrenci kaydı oluşturma

Daha fazla yardım için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin:

https://destek.kodlabuyu.com/

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et