Eğitim

Algo Digital Kullanarak Kodlama Becerilerinizi Geliştirin

Çocuklarımıza, oyunlar üzerinden algoritmik düşünme kazanımı vermeyi hedefleyen oyun platformumuz Algo Dijital, mobil cihazlarda! 

Algo Digital Nedir?

Algo Dijital, çocuklara algoritmik düşünmeyi öğretmeyi amaçlayan bir oyun platformudur. Bu mobil uygulama, çocuklara temel programlama kavramlarını eğlenceli bir şekilde öğretirken aynı zamanda problem çözme, mantıksal düşünme ve yaratıcılık becerilerini geliştirir.

Algo Dijital, eğlenceli karakterler ve hikâyelerle çocukların hem dijital beceriler kazanmasına hem de hayatın her alanında faydalanacakları düşünsel kazanımları elde etmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Algo Dijital’de çocuklar, farklı seviyelerde bulunan oyunlar aracılığıyla algoritma oluşturma ve problem çözme becerilerini pratik yapabilirler. Oyunlar, ilerleyen seviyelerde karmaşıklaşır ve çocukların zihinsel zorlamalarını arttırır.

Uygulamada yer alan etkileşimli görevler sayesinde çocuklar, mantıksal adımları sıraya koymayı, analitik düşünmeyi ve akılcı kararlar vermeyi öğrenirler. Aynı zamanda problem çözerken algoritmik düşünme becerilerini kullanmaları teşvik edilir.

Algo Dijital, kullanıcı dostu arayüzü ve eğlenceli grafikleriyle çocuklar için eğitici bir deneyim sunar. Çocuklar, oyunlar aracılığıyla hem eğlenirken hem de algoritmik düşünme becerilerini geliştirirken kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar.

Bu uygulama, çocuklarımıza yeni teknolojilerin dilini anlama ve gelecekteki dijital çağda rekabet edebilme becerilerini kazandırma amacıyla tasarlanmıştır. Algo Dijital, çocukların keyifli bir şekilde öğrenmelerini sağlayarak gelecek için sağlam bir temel atmalarına yardımcı olur. Algo Dijital uygulamasını şimdi indirerek çocuklarınızın algoritmik düşünme yolculuğuna başlamasını sağlayabilirsiniz.

Algo Digital

Tüm çocukların kullanımına açık olan Algo Dijital’i deneyimlemek için tıklayın 😊👉

iOS Mobil Uygulama: https://apple.co/3corDw9

Android Mobil Uygulama: https://bit.ly/3ai2vWH

İnternet Sitesi: https://algodijital.com

BÖLÜM

ÇÖZÜMLERİNİ

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et