WordPress for Android

\"wordpressWordPress blogunuzu Android cep telefonunuzdan yönetmek istemez miydiniz? Öyleyse bu harika android uygulama tam olarak sizler için.

Android tabanlı akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilen WordPress for Android uygulaması ile WordPress blogunuzda yorumları yönetebilir, içeriğinizi düzenleyebilir ve yeni yazılar yazabilirsiniz.

WordPress for Android, açık kaynak kodlu bir uygulamadır. Bildirimler sayesinde sitenizdeki yorumları yönetebilir, istatistikleri görüntüleyebilir, içerikleri düzenleyebilir ve yeni yazılar ekleyebilirsiniz.

WordPress for Android uygulamasının son sürümü olan 2.0, yeni Hızlı Eylem Çubuğu ve güçlü yeni editörü ile her zamankinden daha kolay bir Dashboard ekrana getiriyor.

WordPress for AndroidWordPress.com ve kendi hostinginde barındırılan WordPress 3.0 veya daha yüksek blogları destekliyor.

\"WordPress

\"WordPress

WordPress for Android uygulaması hem telefon hem de tabletlerde çalışabilmektedir. Samsung Galaxy Tab, Motorola Xoom veya başka bir Android tabletin varsa Google Play sitesinden bu uygulamayı indirip kullanabilirsin. Ayrıca Android 2.0 için WordPress çıktı. Bu sürüm her zamankinden daha mobil blogging deneyimi sağlayacak yeni özellikler ile dolu.

\"wordpress

Yeni kullanıcı arabirimi: Eylem Çubuğu ve Dashboard

Tüm yapmak istedikleriniz bir yerde toplandı. Dashboard, uygulama başlatılırken göreceğiniz ilk şeydir ve yeni yazı oluştururken veya istatistik incelemek için kullanacağınız en yaygın seçeneklere erişim sağlar. Onaylanmamış yorum sayılarını gösterebilir. Hızlıca video ve resim yükleyebilirsiniz.

\"dashboard\"

Yeni Mesaj Editörü

Önceki sürümlerden içerik üzerinde daha fazla kontrol sağlayan bir yapıya sahiptir. Kolay, zengin metin düzenleme ve bağlantı eklemek için klavye üzerine bir biçimlendirme araç çubuğu eklenmiştir. Ayrıca yeni yorum sayısı şeridi kuyrukta kaç tane onaylanmamış yorum olduğunu gösterir.

Bunu da Oku:  Filmlerle ilgili Android Oyunlar

\"wordpress

Tablet Destek

Bu sürümde büyük ekranlı cihazlara özel dikkat gösterildi. Uygulama, diğer birçok alanda yazı editörü ve istatistikleri içeren tabletler için optimize edilmiştir.

\"wordpress

\"indir\"

WordPress for Android 2.0 Tanıtım Video:

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

WordPress for Android” için bir yorum

Yorum Yap

wordpress for android

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap