23 Eylül 2023
Windows

Microsoft Windows 8 Beta Şubat Ayında Çıkıyor

\"windows2011 yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde Windows 8 konusunda internette dolaşan dedikodularda çoğalmaya başladı. En çok konuşulan ise Microsoft\’un yeni işletim sistemi Windows 8 2012 yılında görücüye çıkacağı.

Kaynaklardan aldığımız bilgilere göre Microsoft, şubat ayında halka açık bir beta sürümü yayınlayacak. Redmond merkezli yazılım devi geçtiğimiz aylarda bir geliştirici sürümü yayınlasada halka açık sürümün ne zaman çıkacağı konusunda ser  verip sır vermiyorlar.

Yeni işletim sisteminin yüklemesinin çok kısa süre alacağı hatta 11 tıklama ile kurulacağı söyleniyor.  Entegre virüs programı olacağıda dedikodular arasında fakat bu büyük tartışmalara yol açabilir. Bizim beklediğimiz ise çok daha hızlı olması ve mavi ekran yada kilitlenme olaylarının görülmemesi. Bakalım Windows 8 , Windows 7 \’yi tahtından edebilecekmi ?

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Microsoft Windows 8 Beta Şubat Ayında Çıkıyor

  • ATACAN ILAY

    şabassam windows 8 baklava yapacak arkadaşlar. – bill gates

Yorum Yapın