Angry Birds Windows Teması

Geçtiğimiz yılların en popüler mobil oyunu olan Angry Birds hayranlarına bu tema ile masaüstünüzü özelleştirebilirsiniz.

Temalar bildiğiniz gibi, bilgisayarınızı kişiselleştirmek için arka plan resimleri, pencere renkleri ve sesler içermektedir.

Kızgın Kuşlar teması, Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT işletim sistemlerinde ve Windows 7‘nin Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilir.

Kanatları olmayan bu kuşların yumurtalarını domuzlar aşırdı. Bunlar asabi kuşlar. Windows için ücretsiz Kızgın Kuşlar temasıyla onların ruh hallerini masaüstünüze yansıtın. Angry Birds oyununun ruhu ile masaüstünüzü renklendirin.

Yüklemesi ve kaldırması kolaydır. Tema ile duvar kağıdı, pencere rengi, düğmeler, imleç ve masasütü simgelerini değiştirebilirsiniz.

Windows da herhangi bir büyük değişiklik yapmadan önce sistem yedeklemesi yapmayı unutmayın.

GÖRÜNTÜLER

indir

 

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Sinema ve doğa gezileri en sevdiği hobileri.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir